BANNER

Fikstür için tıklayınız.

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KRİKET BAHAR TURNUVASI
19.03.2015-12.07.2015
OSMANLI HALISAHALARI GAZİNO
MAÇ NO   TARİH   SAAT   EV SAHİBİ TAKIM  –  MİSAFİR TAKIM    KATEGORİSİ
1 21 03.2015 10.00 K.BAĞLUM S.K GENÇBAKIŞ S.K U 18 BYN
2 21 03.2015 .11.30 ANK.EĞT SNT.S.K BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 ERKEK
3 21 03.2015 13.00 AGEM S.K OTTOMAN S.K U 18 BYN
4 21 03.2015 14.30 AYD.GENÇ S K. AGEM S.K U 18 ERKEK
5 21 03.2015 16.00 K.BAĞLUM S.K H.SABANCI S.K U 18 ERKEK
6 21 03.2015 17.30 ANK.EĞT SNT.S.K RİZEÇAY S.K U 18 BYN
7 2015-03-22 10.00 RİZEÇAY S.K AGEM S.K U 18 ERKEK
8 2015-03-22 .11.30 AYD.GENÇ S K. BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 BYN
9 2015-03-22 13.00 ANK.EĞT SNT.S.K H.SABANCI S.K U 18 ERKEK
10 2015-03-22 14.30 AGEM S.K RİZEÇAY S.K U 18 BYN
11 2015-03-22 16.00 H.SABANCI S.K GENÇBAKIŞ S.K U 18 BYN
12 2015-03-22 17.30 AYD.GENÇ S K. K.BAĞLUM S.K U 18 ERKEK

13 2015-03-28 10.00 K.BAĞLUM S.K BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 BYN
14 2015-03-28 .11.30 ESER SK RİZEÇAY S.K U 18 ERKEK
15 2015-03-28 13.00 ANK.EĞT SNT.S.K AYD.GENÇ S K. U 18 ERKEK
16 2015-03-28 14.30 ESER SK H.SABANCI S.K U 18 BYN
17 2015-03-28 16.00 BAŞKENTGÜCÜ S.K H.SABANCI S.K U 18 ERKEK
18 2015-03-28 17.30 AYD.GENÇ S K. ANK.EĞT SNT.S.K U 18 BYN

19 2015-03-29 10.00 ESER SK AGEM S.K U 18 ERKEK
20 2015-03-29 .11.30 ESER SK OTTOMAN S.K U 18 BYN
21 2015-03-29 13.00 AGEM S.K AYD.GENÇ S K. U 18 BYN
22 2015-03-29 14.30 ESER SK BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 ERKEK
23 2015-03-29 16.00 RİZEÇAY S.K K.BAĞLUM S.K U 18 ERKEK
24 2015-03-29 17.30 GENÇBAKIŞ S.K BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 BYN

25 2015-04-04 10.00 ESER SK H.SABANCI S.K U 18 ERKEK
26 2015-04-04 .11.30 H.SABANCI S.K OTTOMAN S.K U 18 BYN
27 2015-04-04 13.00 ESER SK RİZEÇAY S.K U 18 BYN
28 2015-04-04 14.30 K.BAĞLUM S.K ANK.EĞT SNT.S.K U 18 BYN
29 2015-04-04 16.00 AGEM S.K K.BAĞLUM S.K U 18 ERKEK
30 2015-04-04 17.30 BAŞKENTGÜCÜ S.K AYD.GENÇ S K. U 18 ERKEK

31 2015-04-05 10.00 H.SABANCI S.K BAŞKENTGÜCÜ S.K U 18 BYN
32 2015-04-05 .11.30 OTTOMAN S.K RİZEÇAY S.K U 18 BYN
33 2015-04-05 13.00 GENÇBAKIŞ S.K ANK.EĞT SNT.S.K U 18 BYN
34 2015-04-05 14.30 ESER SK AYD.GENÇ S K. U 18 BYN
35 2015-04-05 16.00 K.BAĞLUM S.K AGEM S.K U 18 BYN
36 2015-04-05 17.30 RİZEÇAY S.K ANK.EĞT SNT.S.K U 18 ERKEK

Hasan Sabit ALTA
GOSBF İL TEMSİLCİSİ