2014 BAHAR TURNUVASI RAPORU

RAPOR

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2014 FAALİYET PROĞRAMINDA  YER ALAN KRİKET BAHAR TURNUVASI    12 NİSAN-01 HAZİRAN 2014 TARİHLERİ ARASINDA KEÇİÖREN İLÇESİNDE YAPILMIŞ VE SONA ERMİŞTİR.

U 16 KARMA  8 KULÜP,U 20 BAYANLARDA 8 KULÜP,U 20 ERKEKLERDE 8 KULÜP,BÜYÜK BAYANLARDA 6 KULÜP,BÜYÜK ERKEKLERDE 8 KULÜP KATILMIŞ,YAKLAŞIK OLARAK 350 SPORCU KATILMIŞTIR.

01 HAZİRAN 2014 SAAT 07.00 YAPILAN ÖDÜL TÖRENİNE GOSBF KRİKET AS BAŞKANI CÜNEYT BAŞAK,GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MUHASEBE ŞEFİ YUSUF KILIÇ,KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KORDÜNATÖRÜ,KULÜPLERİN YÖNETİCİLERİ, KRİKET MHK BAŞKANI OSMAN GÖKER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ,TEKNİK KURUL BAŞKANI YILDIZ ALTAVE KURUL ÜYELERİ,EĞİTİM KURULU BAŞKANI VE KURUL ÜYELERİ, ORGANİZASYON KURULU ÜYELERİ BAŞKANI VE ÜYELERİ, KULÜP YÖNETİCİLERİ SPORCU VELİLERİNİN KATILIMIYLA ÖDÜL TÖRENİ YAPILMIŞTIR.

 

DERECE SIRALAMASI

U 16 YAŞ VE ALTI

1-KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ

2-AGEM SPOR KULÜBÜ

3-TARHUNCU A.P.SPOR KULÜBÜ

 

U 20 BAYANLAR

1- KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ

2- AGEM SPOR KULÜBÜ

3-RİZE ÇAY SPOR KULÜBÜ

 

U 20 ERKEKLER

1-    KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ

2-    AGEM SPOR KULÜBÜ

3-    TARHUNCU A.P.SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK KADINLAR

1-    RİZE ÇAY SPOR KULÜBÜ

2-    KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ

3-    AGEM SPOR KULÜBÜ

 

BÜYÜK ERKEKLER

1-    AGEM SPOR KULÜBÜ

2-    TARHUNCU A.P.SPOR KULÜBÜ

3-    KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ

 

 

EN İYİ VURUCULAR:

ERKEK           :İSMET GÜMÜŞEL

BAYAN          :YAĞMUR CEYLAN

 

EN İYİ ATICILAR      :

ERKEK           :YUSUF DEMİRAY

BAYAN          :BAŞAK CEYLAN

 

EN İYİ TUTUCULAR:

ERKEK          :GÖKHAN GÖKTUĞ ALTA

BAYAN         :YAĞMUR TAŞDELEN

 

EN BAŞARILI OYUNCULAR:

ERKEK         :ALPER BURAK

BAYAN        :BUKET ŞERAN

 

EN İYİ KALECİLER:

ERKEK        :BURAK KILIÇ

BAYAN       :BÜŞRA ACAR

 

EN UZAK MESAFADEN GELEN SPORCULAR

MÜCAHİT KARAHAN

TUNAHAN TUNA

 

EN YENİ KRİKETÇİLER

ERKEK          :MEHMET SERT

BAYAN         :HAZAL ÖCAL

 

EN GELİŞİM SAĞLAYAN SPORCULAR:

ERKEK          :FURKAN KICIRLI

BAYAN         :GÜZİN ÇENGEL

 

TURNUVA KARE ASI

ERKEKLER: GÖKHAN GÖKTUĞ ALTA

BURAK KILIÇ

İSMET GÜMÜŞEL

ALPER BURAK

 

TURNUVA  ALTIN  YEDİLİSİ

BAYANLAR: KÜBRA KIZILKAYA

CEYDA YALÇIN

BURCU KIZILKAYA

GAMZE EVREN

YAPRAK PELİN KARADOĞAN

MELİKE DIVARCI

MERVE ALTINGÖZ

 

TURNUVA GÜMÜŞYEDİLİSİ

MERVE ÖZTÜRK

GÜNEŞ CEYLAN

CANSU ELYILDIRIM

GÜLCE CENGİZ

PELİN DEMİREZEN

SEMA  DEMET

ÖVGÜ BULDAĞ

KUPA  MADALYALARI VE KATILIM BELGELERİ ÖDÜL OLARAK  VERİLMİŞTİR

 

 

Hasan Sabit ALTA

GOSBF İL TEMSİLCİSİ